Запрошуємо в гуртки

на базі нашого центру

ПІБ Назва гуртка
Пантус Н.Ф «Бісероплетіння»
Трухній О.О «Початкове технічне моделювання»
Гордієнко Л.А «Юний хімік»
Кеснер Ю.П. «Образотворче мистецтво»
Твердий І.О. «Авіамоделювання», «Ракетомоделювання»
Йосава М.М. «Судномоделювання»
Комареус В.М. «Автотрасове моделювання»
Гулінська О.І «Юні мовознавці»
Земнухов О.О. «Початкове технічне моделювання»
Івченко Г.М. декоративно-ужиткового мистецтва «Оріана»
Ілючок О.М. «Початкове технічне моделювання»
Ничипорук А.Я. «Художня вишивка»
Прилипко В.В. «Робототехніка»
Соловйов С.М. «Театр ляльок»
Трухній М.П. «Початкове технічне моделювання»
Кузмінська Наталя Анатоліївна «Конструювання та моделювання одягу»
Житомирська Олена Гергіївна «В’язання гачком»

та за його межами

ПІБ Назва гуртка та місце проведення занять
Барицька І.В. "Глобальна географія" Черняхівська гімназія Кабінет географії
Борківська О.П. "Світова література" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 Аудиторії 306, 308
Бортник А.П. "Ракетомоделювання" Коростишів СЮТ ВФСТ «Колос» Лабораторія ракетомоделювання
Василенко В.В. "Судномоделювання" (Морського бою та моделі FSR «Зв’ягель» ) Нов-Волинський РЦТСТУМ Суслівська ЗОШ Лабораторія судномоделювання
Величко І.А. "Мистецтвознавство" Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців
Гановський П.С. "Лідери учнівського самоврядування" ЗОШ № 28
Гончарук О.С. "Спортивна радіопеленгація Юні оператори аматорської служби радіозв’язку" Маркушівська ЗОШ Лабораторія радіопеленгації та радіозв′язку
Грибан С.В. "Хореографія" Житомирський екологічний ліцей № 24 Актова зала
Житомирська О.Г. "Наукові дослідження у фізиці" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Аудиторія 20
Замориленко Н.Л. "Фінансова грамотність" Бердичівський НВК № 4 Аудиторія 44
Зорнік Т.Є. "Юні історики та правознавці" Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 Аудиторія 58
Катрич – Домалевська Л. "Історичне краєзнавство"Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Аудиторія 30
Колісний О.А. "Фотогурток" КЗПО "Обласний Центр ДЮТ"303
Костюк О.Є. "Школа лідера" Новоград - Волинський
Кусяк Н.В. "Теоретична та експериментальна хімія" ЖДУ ім. І.Франка Аудиторія 105
Мартинюк І.В. Юний лінгвіст Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 Аудиторія 66
Мороз Ю.Ю. "Економіка" Житомирський національний агроекологічний університет
Мурашевська Н.Г. "Естрадний спів" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 Актова зала
Нестерова А.І. "Дитячий фольклорно-етнографічний колектив" З0Ш № 6 м. Житомир Актова зала
Повшедна Н.Є. "Літературна творчість" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 36 Кабінет зарубіжної літератури
Полішук В.О. "Агроекологія" Житомирський національний агроекологічний університет, Агрономічний факультет, Аудиторія 49
Постова С.А. "Прикладне програмне забезпечення" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Аудиторія 109
Смичок Б.І. "Радіоелектронного конструювання" ЦПО ім. О. Разумкова м. Бердичів Лабораторія радіоелектронного конструювання
Старіков О.І. "Авіамодельний" Новоград-Волинський ЦНТТУМ
Терещук Т.М. "Актуальні проблеми Всесвітньої історії та історії України" Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 Аудиторія 9
Хомишен Я.М. "Літературна творчість" Лугинська гімназія
Шурпан І.В. "Фотоаматор" «Дитяча анімація» Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка Аудиторії 17, 19, 218
Кiлькiсть переглядiв: 1145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 01 Червня 2020

Фотогалерея